Obraz na plátne

Náš svet nemá hranice, no naša myseľ áno. Jej svet končí tam, kde končí naša predstavivosť a začína presvedčenie, že ďalej ísť nedá. Keby si podobné presvedčenia pestovali fotografi a fotografky, nikdy by nevznikol nápad, akým je obraz na plátne.

Nevieme, ktorý fotograf stál na počiatku myšlienky obrazu na plátne, no benefity ukotnenia výjavu do prírodou stvoreného materiálu sme prevzali takmer všetci.

Obraz na plátne! Aj vo vás toto slovné spojenie  evokuje históriu, kvalitu a večnosť zároveň? Obraz na plátne vs. plátno vpité do obrazu – som si istý, že teraz to už vnímate. Je to ako hmota a myšlienka, ktorá dospeli do ideálnej symbiózy.

Keď svoje deti naučíme nerozlamovať svet na drobné, ale vnímať ho ako celok, ktorý ako puzzle dáva zmysel len so všetkými kúskami mozaiky, budú obrazy na plátne podobnou symbiózou posiate. Keď ich nebudeme učiť, že kvet je pekný, pretože vonia a búrka škaredá, nakoľko desivo duní.

Obraz na plátne
obraz na kvalitnom plátne z vašej vlastnej fotografie


Teším sa, aké veci nás potom budú obklopovať. čo ja viem, no  možno začne móda obrazov  na plátne s čistým ľanovým plátnom – bez potlače.
Každý chce občas ticho, ktoré sa dnes volá umenie. Ticho, ktoré bude kričať radosťou z vlastnej existencie a ktoré na Teba prenesie svoje nadšenie, aby si na chvíľu zabudol na svoje pozemské problémy. Ticho, ktoré bude hlučne spievať a prehluší zvony kostolov, v ktorej všetko splýva a na ničom až tak veľmi nezáleží. Verte, že umenie toto všetko dokáže.
#milujem umenie #obraz na plátne #symbióza tela a duše

!!!PRAAUCJEME od 7/1/2022!!!
Dodanie objednávok do 48 hodín. Ďakujeme za Vaše objednávky.

X