Fotoplátno z fotografie

Aj vám termín fotoplátno evokuje obraz dieťaťa na stene v obývačke, ktorý má pripomínať „staré dobré časy”. Kedy sa toto inak stále umrnčané stvorenie s nárokmi kráľa či kráľovnej. Po roku konečne na chvíľu usmialo do objektívu celkom cudziemu človeku?

Fotoplátno
Fotoplátno obraz na stenu z vašej fotografie

Fotoplátno s vyobrazením  jedno až trojzubého dieťatka je azda najčastejším najšťastnejším artefaktom nad sedačkou u babky a deda v obývačke. A keďže môže ísť o pomerne veľký formát, nemali by ste to s plánovaným materstvom príliš odkladať. Poznáte to – tri deti a dosť. Viac stena nepustí.

Ostatné fotoplátna poputujú do spálne. Niektoré dieťa sa môže dokonca ocitnúť odstrčené na stene nad schodiskom. Čo by ďalším pokrvným vzťahom v rodine vôbec nemuselo prospievať.

Keď sa trochu odkloníme od rodinných vzťahov, foto plátno na seba nabaľuje aj ďalšie novodobé asociácie. Kresťanom iste zarezonuje druhá časť tohto slova a poviem vám, fotoplátno znesie oveľa viac, ako len vysmiate  chrumkavé detičky. Ťažké biblické výjavy? Smelo do toho! Pre minimalistov sa na foto plátne môže na oplátku odrážať pustatina s jedným, maximálne dvomi zrnkami púštneho prachu.

A v akej podobe je fotoplátno úplne najšťastnejšie?

To je samozrejme iba malý koánový chyták, nakoľko fotoplátno neprotestuje, nesúdi a znesie na sebe úplne všetko. Absurdity, malé i veľké veci, reálne stavy aj  vzdialené túžby. A o to ide. Zachytiť a dokonale preniesť. Nič viac. Jednoduché…a uspokojivé.

Fotoplátno
Fotoplátno obraz z vašej fotky z mobilu

Práve preto je veľmi dobré dať si svoje spomienky aj vytlačiť. Aby nezapadli prachom v digitálnom zariadení. Keď budete mať svoje spomienky vystavené tak na ne nikdy nezabudnete. Nie je hanba vystaviť si svoje spomienky, hanba je nechať ich upadnúť do zabudnutia.

Vytvorte si neopakovateľne veľa spomienok, ktoré si môžete zavesiť na stenu. Obrazy vašich detí, ako sa hrajú. Ako pečiete vianočné koláče a perníky. Fotoplátno vám dovolí opakovať svoje zážitky do nekonečna zas a znova. Budete prežívať krásne chvíle ktoré sa vám vďaka fotoobrazom vryjú do pamäte.

!!!PRAAUCJEME od 7/1/2022!!!
Dodanie objednávok do 48 hodín. Ďakujeme za Vaše objednávky.

X