Fotoplátno – Obraz na stenu

Fotoplátno

Máte obľúbenú fotografiu, ktorú máte v mobile a vždy sa ku nej vraciate? Je škoda nechať ju tam, kde na ňu nikto nevidí. Čo ak sa mobil pokazí alebo poškodí pamäťová karta? Stáva sa to často, a fotografie sú fuč. Spravte si kvalitné fotoplátno či obraz na stenu ktorý prežije aj vás.

Kým ju máte k dispozícii, dajte si z nej vydobyť plátno. Nevadí že fotografia bola spravená len mobilom, na tlač fotoplátna sú vhodné všetky fotografie, nie však tie čo sú stiahnuté z Facebook.

V Lokci vyrobíme a zarámujeme aj na počkanie. Je to super vhodný darček, taže plátnom nič nepokazíte.

Krásnou fotografiu si viete vyzdobiť byt, dom. Nemusíte si nechať na fotoplátno vytlačiť len Vašu fotografiu.

V móde sú dnes fotografie stiahnuté z Google, či už krajinky fotografie oblohy alebo umenie. Všetko čo sa Vám páči, fotografii na fotoplátno sa medze nekladú.

Základ pri fotografii je kvalita, fotografia by mala mať minimálne 1mb, pokiaľ je fotografia na fotoplátno menšia, môže sa to odraziť na kvalite výtlačku. Prvé preto nie s[ fotografie z Facebook vhodné, facebook totižto každú fotografiu zmenší na 100kb a taká fotka je na tlač fotoplátna nevhodná.

Pokiaľ máte peknú fotografiu, kvalitou výtlačku budete ohromený, plátno totiž tlačíme na najmodernejšej technologicky vyspelej tlačiarni EcoSolvent CANON, na 12tich atramentoch. Plátno a tlač samotná sú UV odolné, teda nikdy nevyblednú, garancia od firmy Canon je 200 rokov. Taktiež je tlač vode odolná a poškrabaniu vzdorná.

Vaše fotoplátno dostanete vytlačené na 380g bavlnenom plátne, nie ako od iných firiem na polyester. My garantujeme kvalitu a Vašu spokojnosť.

Spoločnosť Canon zase garantuje doživotnú záruku na výtlačok, teda viete že Vaše fotoplátno nikdy nevybledne a nestratí svoje pestré farby.

!!!PRAAUCJEME od 7/1/2022!!!
Dodanie objednávok do 48 hodín. Ďakujeme za Vaše objednávky.

X