Fotoplátno

Fotoplátno objednaj tu.

Život je mozaika spomienok a neopakovateľných momentov, ktoré si túžime uchovať v pamäti navždy. Avšak, nemusia zostávať iba tam. Vďaka naším fotoplátnam môžete mať obľúbené momenty stále nablízku. Okrem toho, že potešia oči, dokážu spríjemniť a skrášliť miesto, ktoré nazývame domovom.

Pokiaľ túžite niekomu spraviť radosť, alebo uvažujete nad ideálnym darčekom. Prípadne chcete oživiť priestory, neváhajte nás kontaktovať. Fotoplátno je to pravé pre Vás.

Fotoplátno
Umelecké fotoplátno alebo fotoplátno z fotografie

Naše fotoplátna majú rôzne veľkosti, ktoré prispôsobujeme Vašim predstavám.

Pretože sú vyrobené z vysokokvalitného bavlneného plátna. Ako ale najnovšie si môžete pozrieť na našej sociálnej sieti.

Mať zvečnený obľúbený moment je veľmi jednoduché. Odošlite nám fotografiu, ktorá musí mať minimálne 1MG. Je dôležité, aby nebola stiahnutá z Messengeru ani z Facebooku. Keďže sa takýmto posielaním znižuje jej kvalita.

Fotku nahrajte, nezabudnite vypísať formulár a odoslať objednávku. Hneď potom, čo bude objednávka spracovaná, Vám príde potvrdzujúci e-mail. Pretože ste sa naozaj presvedčili, že naše fotoplátna sú to pravé orechové, zašleme Vám nadhľad, aby ste ho mohli schváliť. Pokiaľ ho schválite, do siedmich dní príde k Vám domov poštový kuriér s balíčkom. Ak nebudete doma, môžete si ho vyzdvihnúť na pošte. Mimochodom, pri objednávke nad dvadsaťpäť eur máte dovoz zadarmo. Súčasťou balíčka bude aj čierna kartička, kde nájdete zľavový kód na ďalšiu objednávku.

Máte šťastných momentov viac a chcete ich zachytiť na jednom mieste ? U nás to nie je problém. Tiež disponujeme  možnosťou vytvorenia fotoplátna na štýl koláže. Je to veľmi jednoduché. Stačí si vybrať fotografie, z ktorých chcete koláž vytvoriť a nahráte ich. Problémom nie sú ani čiernobiele fotografie. V tomto prípade nehrá žiadnu rolu ani čas, tieto plátna Vám vydržia až dve storočia.

Zaručene sa stane okrasou Vášho domova. Práve preto neváhajte už ani sekundu. Nečakajte kým sa nedajbože vaša obľúbená spomienka fotografia nechtiac vymaže z telefónu. Objednajte si svoje fotoplátno okamžite kým ste tu. Nestojí to takmer nič. Spomienky sú vyvážené kvalitou našich plátien. Tlačíme špeciálnymi farbami ktoré nikdy nestratia svoj jas. Fotografiu dostanete na fotografickom plátne s hrúbkou až 380g na meter štvorcový. Kde v zložení je až 80% bavlna. Toto vám nedokáže za ani približnú cenu ponúknuť žiadna iná firma na trhu.

!!!PRAAUCJEME od 7/1/2022!!!
Dodanie objednávok do 48 hodín. Ďakujeme za Vaše objednávky.

X