Fotoobraz

Funkcia obrazov spočíva v skrášľovaní interiéru. Ale len naše fotobrazy okrem príjemného vizuálneho zážitku prinesú do Vášho domova aj skvelú atmosféru. Fotoobraz si viete dať vyrobiť napríklad aj z fotografie z vášho mobilu, u nás aj na počkanie.

Fotoobraz obraz na plátne z vašej fotografie.

Chcete interiér nielen zlepšiť, ale ho aj oživiť fotoobraz pomôže. Hľadáte cestu, aby domov nabral nový rozmer ?  Máme pre Vás tip, ako na to. S nami je to úplne jednoduché. Stačí si vybrať fotografiu, ktorú chcete zvečniť a my ju dovedieme do perfektnej podoby. Je len na Vás, či to bude zobrazenie Vašich blízkych, nezabudnuteľných momentov alebo prírodných scenérií.

Z poslanej fotografie vytvoríme fotoobraz, ako sa hovorí, podľa Vášho gusta.

Rozmery a finálnu podobu si určujete sami. Pokiaľ máte radi žiarivé farby, ktoré si zachovajú svoju tvár dlhú dobu, odporúčame farebné fotoobrazy. Ak preferujete čiernobiele fotografie, pre nás to nie je žiadny problém.

Hľadáte darček, ktorý bude mať šmrnc ? Chcete vyniknúť a darovať niečo originálne, čo nikdy neomrzí ? Náš fotoobraz spĺňa kritéria dokonalého darčeka. Nefalšovaná radosť obdarovaného vyčarí úsmev na tvári aj Vám.

Lepšie je raz vidieť, ako stokrát čítať. Dovoľte, aby sme pre Vás vytvorili fotoobraz, ktorý  očarí. Naša prvotriedna kvalita bude rozprávať sama za seba. Každý skrýva svoj vlastný príbeh. Polahodí oku aj duši.

Pridajte si svoje spomienky z detstva. Taktiež môžete vytlačiť aj fotografie z mobilu z poslednej dovolenky. Fotoobraz je veľmi vďačná spomienka. Pomôže Vám uchovať vaše zážitky živé. Vďaka našim produktom Vaše spomienky nikdy nevyblednú a nestratia sa. Prezrite svoje digitálne obrázky, fotografie a pridajte si ich vďaka nám na stenu. Špeciálne farby ktoré používame Vám garantujú doživotnú farebnú stálosť našich fotoobrazov.

Teda aj keď sa stene niečo nečakané a vaše digitálne úložisko sa vymaže. Na naše tlačené foto obrazy z vašich fotografi sa môžete spoľahnúť. Nikdy sa vám vaše spomienky vďaka nám nevytratia zo života a ani z pamäte.  

Objednanie je veľmi jednoduché, stačí si kliknúť sem. Priamo z vášho mobilu si viete nahrať fotografiu z ktorej si necháte vyrobiť obraz. Váš obraz Vám doručíme domov do dvoch dní od zadania objednávky. Je to tak jednoduché!

!!!PRAAUCJEME od 7/1/2022!!!
Dodanie objednávok do 48 hodín. Ďakujeme za Vaše objednávky.

X