Fotoobraz

  • By:
  • Category:
  • 8. novembra 2021

Fotoobraz obraz na plátne je ako svet, ktorý nám patrí celý, len keď v ňom nehľadáme cestu. Akonáhle hľadáme cestu, hľadáme a ako hľadači máme poslanie skúmať a triediť, odhadzovať z rúk veci, ktoré sa nám zdajú v našom hľadaní nepotrebné. Ako autisti si porovnávame svoje kopy vecí a presvedčení.

Fotoobraz je ako gesto, ktoré buď prijmeš, alebo nie. Poznáš to, stačí jeden pohľad a „je vymaľované”. Dnes si mnohí ešte nevieme možno nevieme predstaviť  nehľadať a netriediť.

Fotoobraz
fotoobraz obraz na plátne z vlastnej fotografie

Bojíme sa, že svet nás zahrnie všetkým odpadom,  ktorý má. Fotoobraz je z jednej časti obyčajná veľká fotka, no z druhej – ešte väčšej časti – umenie. Umenie buď cítiš, alebo nie. Tvoj fotoobraz Ťa rovnako ako každé iné umenie buď zapáli, alebo to bude „iba fotoobraz”. Len obyčajná vec. A vecí je na svete už trochu viac, než by sme potrebovali. Mnohé sú skvostom a zapália v nás oheň, niektoré sú brak. Odpad, ktorý ničí naše zmysly aj planétu, napriek tomu sa nimi bez ostychu obklopujeme.
Naša rada teda znie: objednaj si taký fotoobraz, ktorý v Tebe vyvolá pocit. Doba, kedy sme sa obklopovali „iba vecami”, je preč…
Hawking mal pravdu keď tvrdil, že sme ako počítače – s programom na triedenie všetkého, čo sa nás v živote dotkne. Je čas na upgrade. BTW – vyrábame tie najkvalitnejšie prevedenia fotoobrazov. Super doručenie, ceny, kvalita, prístup, spolupatričnosť, pomoc, názor, fotky, umelecké diela, originalita, štýl, ľudia, trendy, materiál… To len, aby sa nezabudlo.
Ssvet ako celok fotoobraz ako svet, sme fakt dobrí

!!!PRAAUCJEME od 7/1/2022!!!
Dodanie objednávok do 48 hodín. Ďakujeme za Vaše objednávky.

X